ÖVRIGT / Diverse / Samovar 12353156
nr 1235 3156
Samovar
Ryssland, mässing. Höjd: 40 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 februari 2019
kl 20:29:42
12/2 11:06:59
Mässing